Pomóz nam się rozwijać, wesprzyj nasz klub piłkarski mała dotacją

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z nieba do piekła!15 Dec
2017

9 grudnia czasu lokalnego o 13:00 swoje zmagania w 3 rundzie pucharu Anglii rozpoczęliśmy meczem u siebie w roli gospodarza z drużyna przyjezdnych a dokładniej Ryhill Seniors FC , ekipie występującej w okręgu Yorkshire. Od początku nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, lecz jedno było pewne ze walka i determinacja tylko i wyłącznie przejdziemy do następnej rundy. Pierwsze 15 minut było generalnie wyczuwaniem przeciwnika, gdyż nie wiedzieliśmy czego możemy się po nich spodziewać. W 28 minucie ekipa gospodarzy miała rzut rożny i po dużym zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Robert Kosecki który płaskim strzałem umieścił piłkę w lewym dolnym rogu wyprowadzając United na prowadzenie co wprowadziło radość w szeregach ekipy Polskiej.

Kubeł zimnej wody, na ochłodę!26 Nov
2017

Po czterech wyjazdowych meczach i serii ośmiu meczy bez porażki przyszedł czas na klęskę. Sobota dla nas to świętość, więc także w i tą przyszedł czas na mecz. 25 Listopada 2017 zapamiętamy długo, tego dnia podejmowaliśmy na własnym boisku ekipę ASHA. W tym sezonie przegraliśmy tak wysoko tylko raz. Plaga kontuzji nie daje nam zbudować silnego i mocnego składu na kolejne mecze, jak i ten. W pierwszym składzie mieliśmy zobaczyć Adriana Błachewicz, lecz na rozgrzewce doznał kontuzji, więc chłopaki z United rozpoczęli bez niego. Po kilku minutach gry niefortunnie upadający Łukasz Smorąg nadział się na kolano przeciwnika i po długich godzinach w szpitalu okazało się, że złamał jedno żebro! Wracaj do zdrowia kolego. Po 15 minutach gry wynik utrzymywał się bezbramkowy. Ataki trwały w najlepsze, zdarzały się faule, lecz tego dnia sędzia ewidentnie był gdzie indziej.

Wyszarpana wygrana20 Nov
2017

W ubiegłą sobotę (18/11/2017) przyszło nam się mierzyć na wyjazdowym meczu z Nottinghamshire II. W poprzedniej rundzie gładko pokonaliśmy naszych rywali na boisku w Worksop, bowiem wynik 5:0 był korzystny dla Polskich zawodników.

Mecz rozpoczęliśmy troszkę chaotycznie, widać nastawieni defensywnie gospodarze starali się atakować z kontrataków. W 12 minucie siłę pokazali goście, po rajdzie skrzydłowego Adriana Błachewicza, dograniu prostopadłej piłki Patrykowi Żukowskiego i otrzymaniu piłki powrotnej na 3 metrze otworzył wynik spotkania.

W 15 minucie było już 2:0 dla United. Pięknym dośrodkowaniem z głębi pola popisał się Patryk Żukowski, dogrywając na nos swojemu bratu Marcinowi. Do końca połowy w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu. Graliśmy piłką na tyle, na ile pozwalała murawa, dużo wymian w środku, dużo rajdów na skrzydle.